Autorki

Od 2014 roku tworzymy PLANyourSpace. Całą historię powstania bloga przeczytacie o TUTAJ. Najwyższy czas, abyśmy i my się przedstawiły i żebyście w końcu lepiej nas poznali. 
Cześć, mam na imię Kinga. Skończyłam gospodarkę przestrzenną z myślą, że będę walczyć o stan polskiej przestrzeni, co było dużym zwrotem akcji biorąc pod uwagę fakt, że 12 lat spędziłam w szkole muzycznej. Odkąd pamiętam, siłą trzeba było odrywać mnie od witryn sklepów z artykułami papierniczymi oraz wyciągać zza regałów z książkami. Miłość do papieru przetrwała wszystkie moje fascynacje i do dziś kupuję więcej książek niż daję radę przeczytać i więcej notatników niż daje radę zapisać. Na blogu piszę o przestrzeni, zwłaszcza miejskiej, starając się przybliżać tematykę planowania przestrzennego oraz tematów pokrewnych, bez posługiwania się szyframi. Przyjemność sprawia mi również wynajdywanie przedmiotów, które cieszą oko oraz ciekawych wydarzeń i miejsc, które później mogę opisać.
Hej, jestem Angelika. W dzieciństwie najszczęśliwsza byłam podkradając tacie czasopisma Majster i Murator. Przepadałam później na długie godziny budując i urządzając domy z kartonów oraz tworząc projekty wnętrz. Wygląda na to, że od zawsze chciałam zostać projektantką wnętrz. Z małą przerwą, kiedy to wpadłam na pomysł zostania stewardessą bądź tajną agentką. Uwielbiam dobry design i zwracam uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy element wykończenia. Nie zdziwcie się więc, jeśli opowiadając o filmie, dużo dokładniej opiszę mieszkanie głównego bohatera niż akcję. Na blogu piszę przede wszystkim o wnętrzach. Od porad, poprzez style ich urządzania, na ikonach designu kończąc. A w związku z tym, że lubię odkrywać nowe miejsca, czekajcie na relacje z podróży – zarówno z tych małych, jak i dużych.


zBLOGowani.pl