Plannery niedatowane | nowości

2/15/2022

Plannery bez dat to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zacząć planowanie w dowolnym momencie i z dowolną regularnością. W tym roku po raz kolejny zrobiłyśmy przegląd niedatowanych plannerów i wybrałyśmy aż osiem nowości. Zapraszamy!


Po raz kolejny prześwietliłyśmy internety w poszukiwaniu ciekawych plannerów niedatowanych. Szukałyśmy polskich nowości i nie zawiodłyśmy się. Zobaczcie, czy znajdziecie wśród nich coś dla siebie.

OgarniamSię

OgarniamSię

A: To pierwszy z trzech produktów w dzisiejszym zestawieniu, w którym można spersonalizować nie tylko okładkę (siedem wzorów), ale przede wszystkim zawartość. Pierwszy wybór to baza, wersja na 12 lub 6 miesięcy, z tygodniem na jednej lub dwóch stronach. Kolejny to dodatki tematyczne, maksymalnie można dodać cztery z listy 19 różnych wkładów. Do wyboru jest habit tracker, nauka języków, planer ucznia, mamy, nauczyciela, zdrowia, finansów, publikacji postów, czy fitness. Na końcu jest jeszcze 10 kartek w kropki i można dodać kopertę na luźne notatki. Brzmi świetnie, prawda? Sami wybieramy to czego najbardziej potrzebujemy, a cena nie przekracza 100 złotych nawet przy najdroższej konfiguracji. Format to nieco większe A5.

Pan Planer

Pan Planer
A: Znacie już rodzinę Pana Kalendarza? Jeśli nie, poznajcie jego młodszego brata - Pana Planera. Estetyka nie zawiedzie wielbicieli wersji datowanej. Wewnątrz dużo grafik, tabelek i gładkich stron, jest więc sporo miejsca na notatki i planowanie. Nie ma dat, więc jest pełna dowolność czy będzie to planner do rozpisywania dziennych zadań, a może podróży, budżetu, projektów lub recenzji filmowo-serialowych. Do wyboru trzy okładki w formacie prawie B5. Cena wynosi 120 zł (na promocji 98 zł).

COVERLOVER

COVERLOVER
A: To drugi, w naszym przeglądzie, produkt do samodzielnego złożenia. Korzystając z kreatora wybieramy okładkę (kilkanaście dostępnych wzorów), typ produktu (notes lub planner), zadruk kartek (kropki, kratki, gładkie) oraz dodatkowy napis i zdjęcie na okładce. A co w środku? Plany miesięczne, rozkład tygodniowy, miejsce na zaplanowanie budżetu oraz notatki. Format B5, a najwyższa cena to 68,99 zł. 

PLANEM

PLANEM
A: PLANEM to planner z konkretnym zadaniem do wykonania. Ma pomóc w nauce języków obcych, a przy okazji być kalendarzem. Zawiera wskazówki dotyczące efektywnej nauki, wyzwania językowe, tabele na słówka i idiomy, kodowanie kolorami i kolorowe arkusze do tworzenia fiszek. Dodatkowo w zestawie są naklejki i koperta na fiszki. Autorka zadbała o każdy szczegół, nie dość, że jest przepiękny to jeszcze jest pakowany w pachnący papier. Cena wynosi 119 zł.

Action Planner

Action Planner FREEDOM
K: Action planner to zestaw do planowania składający się z plannera, naklejek, długopisu, kalendarza na 2021 i 2022 rok oraz zakładki. Jest na tyle uniwersalny, że możecie planować w nim treningi, naukę języka czy rozpisywać jadłospisy. Moją uwagę od razu przykuła okładka z ptaszkami. Być może to kwestia usilnego wyczekiwania wiosny ;) Warto nadmienić, że zarówno produkcja jak i pakowanie odbywają się z poszanowaniem dla środowiska. Plannery powstają w Polsce i są tworzone przez lokalne firmy i rzemieślników. Układ plannera jest tygodniowy, a cena wynosi 129 zł.

Bałagan

Bałagan
K: Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, kiedy buszując ostatnio po sklepie Papierniczeni natknęłam się na plannery firmowane przez Balagan. Dziewczyny, które je tworzą znam głównie jako twórczynie wysokiej jakości butów i dodatków więc musiałam doczytać, czy te plannery to również ich twórczość. Okazuje się, że do własnego projektu skłoniła je potrzeba dobrej organizacji i konsekwencji w planowaniu. Tym samym światło dzienne ujrzało piękne i użyteczne narzędzie do organizacji czasu. Plannery są oprawione w płócienne jasne okładki z niebieską, kontrastową wyklejką, a grafiki, które je ozdabiają mają swoje korzenie w kulturze hebrajskiej. Układ jest tygodniowy, format to A5, a cena wynosi 99 zł.
 

Work&Life

Work&Life
K: Piękne zeszyty i kartki okolicznościowe od My own freckle pokazywałyśmy Wam już wcześniej, ale teraz odkryłyśmy również ich plannery. Dostępne są one w dwóch kolorach - niebieskim oraz pomarańczowym. Okładki są ozdobione minimalistyczną grafiką, są miękkie więc będzie je łatwo upchnąć w torebce ;) Planner ma układ tygodniowy, a z mniej typowych dodatków, znajdziecie tutaj m.in. social media tracker. Format plannera jest zbliżony do A5, natomiast jego cena to 99 zł.
 
 
K: Miałyśmy już w zestawieniach kilka plannerów tematycznych, ale narzędzia dla mam w tym roku chyba pojawiają się po raz pierwszy. Same nie mamy jeszcze doświadczenia w tej materii, ale mamy przeczucie, że organizer zaprojektowany przez matkę czwórki dzieci, absolwentkę zarządzania, która na dodatek prowadziła własną firmę zajmującą się projektowaniem wzorów i drukiem na tkaninach to musi być coś dobrego. Składa się z sześciu podstawowych rozdziałów tj.: planowanie, dom, rodzina, dzieci, ja i moje projekty oraz notatki i listy, które można dowolnie przekładać i dostosowywać do swoich potrzeb. Na stronie opisywany jest jako notes z mnóstwem porad specjalnie dla mam – tych, które dopiero zaczynają przygodę z macierzyństwem, i tych wielodzietnych, które doświadczenie mają ogromne. Nie jest to więc klasyczny planner, w którym będziecie skupiać się na szczegółowym planowaniu dnia. Dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych. Jego format to A5, a cena 109 zł.

Zajrzyjcie też do naszego wpisu o planerach bez dat z ubiegłego roku, linki są zaktualizowane! I oczywiście dajcie znać, czy znaleźliście tutaj coś dla siebie.

Do następnego razu,

Angelika i Kinga


You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl