Najpiękniejsze kartki ślubne - gdzie je znaleźć?

6/30/2020

Nadszedł sezon ślubny. Trochę się czaił, trochę się opóźniał, bo rok taki niełaskawy dla nowożeńców, ale jest. A skoro jest, to przydadzą się i kartki. Bo choć pogłoski mówią, że liczy się wnętrze, to moim zdaniem pominięcie zewnętrznej warstwy i wybranie czegoś pierwszego z brzegu to pójście na łatwiznę. Dlatego przygotowałam przegląd ładnych kartek, po które nie trzeba stać w kolejce. Wszystko jest w internecie.


Bez dwóch zdań branża ślubna ma w tym roku pod górkę. Nie wyobrażam sobie również stresu par młodych, które czekały, przekładały, okrajały listy gości i stawały na głowie, żeby miesiące przygotowań nie poszły na marne. No więc te wszystkie kartki są dla nich. I nie mogą być byle jakie. Szczególnie jeśli przez całe to lockdownowe szaleństwo nie dacie rady zobaczyć się na żywo. Oto moje miejsca w internecie i moje typy.

Papear Stationery

Kto potrafi oprzeć się kartkom Papear Stationery? Na pewno nie ja. Przed Wielkanocą wysłałam je całej rodzinie. 


She Makes

Poznałam She Makes jako dziewczynę tworzącą piękne, akwarelowe zaproszenia ślubne. Podoba mi się, że w ofercie pojawiły się również kartki. Oby więcej!PIESKOT

To miejsce, gdzie znajdziecie kartki na wszystkie okazje. Grafiki wymiatają. Uwielbiam! 


Cudowianki

Kartka dla fana Wiedźmina? Jest. Weselna łamigłówka z wódeczką? Jest. Słodkie kotki? Są. A oprócz tego znajdzie się też coś na panieński, kawalerski, baby shower, dla przyszłej świadkowej itd. Jest wszystko i wszystko jest super.
 

Peprojektuje

Jedno z moich najnowszych znalezisk. Zdrowia. Szczęścia. I jeszcze raz pieniędzy ;) Polskie, słodkie, pastelowe.


Paperwords

Przede wszystkim delikatne pastele, ale znajdzie się i coś bardziej abstrakcyjnego. Zdecydowanie jest w czym wybierać. 
 

Muska

Niby nie dedykowane na ślub, ale chyba najbardziej romantyczne w zestawieniu. Piękne akwarelowe kartki mogą po wszystkim zostać oprawione w ramki i zdobić mieszkanie przez lata.


Gryfnie

"Kartka żyniaczka dlo wszyjstkich, kierzy sie bydom niyskorzyj żynić abo wydować, coby jim powinszować". Opis na stronie wyjaśnia wszystko. Są też kartki na inne okazje np. na gyburstag czy krzciny.


Lemonducky

Romantyczne piwonie i delikatne gałązki. Wszystko co najpiękniejsze w ślubnych bukietach, znajdziecie tutaj na kartkach.


Rzeczownik

Dziewczyny z Rzeczownika po mistrzowsku wynajdują najpiękniejsze wzory z Polski i ze świata. Jest kolorowo i jest w czym wybierać. 
To moje wszystkie internetowe perełki, ale bonusowo dodam, że warto odwiedzić dział papierniczy w TK Maxx. Ja rzadko wychodzę stamtąd z pustymi rękami.

Udanych łowów i świetnej zabawy na weselach,
Kinga 


You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl