Najładniejsze kartki wielkanocne - gdzie je znaleźć?

3/15/2020

Wysyłacie kartki wielkanocne? Ciekawi mnie ta kwestia, zwłaszcza, że nie trudno zauważyć, że mimo odwiecznej dyskusji o wyższości Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem (czy tam na odwrót), z marketingowego punktu widzenia, to jednak te drugie święta są lepszą maszynką do zarabiania pieniędzy. I mimo, że roku 2020 nie można uznać za reprezentatywny, ze względu na bardziej naglący problem, z którym właśnie musimy się zmierzyć, chyba nie przesadzę z tym, że atmosfera Bożego Narodzenia jednak lepiej sprzedaje wszystko. Nawet kartki, których jest wtedy zdecydowanie więcej. Ale mimo, że teraz wzorów kartek mamy mniej, to ja znalazłam takie, które spełnią najwyższe wymagania. Więc jeśli wysyłacie, nie musicie iść na kompromis. 


Za niecały miesiąc Wielkanoc, a sytuacja wskazuje na to, że pewnie część z nas, mimo wcześniejszych planów, nie spędzi jej ze swoimi bliskimi. Poza tym, jeśli osób do odwiedzenia jest sporo, zawsze zostanie ktoś, z kim nie zdołamy się spotkać. W takich momentach zawsze miło dostać kartkę. Nie mówię, że zastąpi ona obecność drugiej osoby, ale w papierowych kartkach zawsze widziałam coś magicznego. Dlatego powstało to zestawienie. Wszystkie kartki, które w nim zobaczycie są dostępne online. Tak, żeby ograniczyć wychodzenie z domu.

Papear Stationery


Uwielbiam markę Paper Stationery odkąd w zeszłym roku zobaczyłam jej pierwsze projekty. No i uwielbiam też kartkę wielkanocną, która jest ozdobiona niczym elegancka pisanka. Znajdziecie ją na stronie Targów Rzeczy Ładnych.

PIESKOT

No tutaj opcji kartek macie w ilości wielkanocnych zajączków. Całe mnóstwo! Jak zwykle wszystkie zaprojektowane są przez młodych polskich artystów. Spodobają się szczególnie tym z was, którzy lubią ilustracje tworzone z przymrużeniem oka.

Cudowianki


Jak co sezon, Cudowianki nie zawodzą. I tym razem znajdziecie tutaj kilka wzorów - minimalistycznych i zabawnych. Jest żurek, są kurczaki, jest wiosna. Jednym słowem jest w czym wybierać. 

On żyje! Alleluja! Świąt miłych jak bazie. To niektóre hasła widniejące na kartkach  projektu Paper Words, które ozdobione są pastelowymi akwarelkami. Właśnie tak kolorowe Święta chciałabym mieć.

Rifle Paper


Od tej kartki, którą Angelika znalazła w Rzeczowniku zaczęły się moje poszukiwania. Rifle Paper to marka, którą mogę polecać w ciemno, kiedy ktoś pyta o ładne kartki czy zeszyty. No i proszę, tym razem padło na taką ślicznotkę. Wesołych Świąt Wielkanocnych! 

No więc jak to jest, wysyłacie kartki wielkanocne? A może macie zamiar wysłać je pierwszy raz? Jak widać jest w czym wybierać :)

Do następnego razu,
Kinga

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl