Nowy rok, nowa... lista kalendarzy ściennych na 2020 rok

12/19/2019

Zostańmy jeszcze chwilę w klimacie świąteczno-noworocznym, bo oto jest właśnie czas na sporządzanie wszelkich list i planowanie. Stąd na naszym blogu przegląd książkowych kalendarzy i plannerów na 2020 rok, prezentownik świąteczny inspirowany serialem Friends oraz wpis z najpiękniejszymi kartkami świątecznymi. Dałam się ponieść i postanowiłam poszukać jeszcze pięknych kalendarzy ściennych, które mogą być także wspaniałymi prezentami świątecznymi. 
Kalendarze ścienne mogą wydawać się niepotrzebne. Wszystkie daty mamy gdzieś pod ręką - w komputerze, w telefonie, w tablecie. Właściwie moglibyśmy ich nie kupować. Dlatego jeśli w dzisiejszych czasach wybieramy kalendarz, musi on być wyjątkowy. Musi zastąpić dobrą grafikę, plakat lub obraz, które mogłyby wisieć na ścianie zamiast niego. I tylko takie dla was znalazłam. 


Patyna

W tym kalendarzu znajdziecie nie tylko świetne grafiki Joanny Gębali, ale też mini opowiadania i wspomnienia Beaty Bochińskiej - autorki książki Zacznij kochać design. Uwielbiam takie połączenia.

Kal.

Prostota i minimalizm w projekcie Kal. stworzonym przez Pragmatic Studio. 

Margo Hupert

Jeśli szukacie kalendarzy (lub plakatów) z motywami roślinnymi, to piękne znajdziecie właśnie u Margo Hupert. Ja jestem zauroczona również mieszkaniem artystki, które podglądam na Instagramie. 

Voska Studio

Nazwa kalendarza - Pure - mówi sama za siebie. Drewno i kremowe kartki idealnie ocieplą surowe wnętrza.

Anna Rudak

Ale ten kalendarz jest magiczny! Bajka! Widzę go w pokoju dziecięcym lub pomieszczeniu urządzonym w stylu boho. 

Anita Tomala

Fazy księżyca w jasnym wydaniu. Przepiękne, proste i magiczne. Uwielbiam.

Rifle Paper

Nie trzeba podpisu, żeby rozpoznać jaka firma kryje się za tym projektem. Kalendarz Rifle Paper co miesiąc podsuwa pomysł na wycieczkę.

Gryfnie

Kalendarz ze śląskimi słowami i hasłami. Idealny zarówno dla hanysów jak i goroli ;) 

A TO GRZYWA

Kolorowe ilustracje Magdy Chołaścińskiej umilą nawet najbrzydsze miesiące. Tutaj nie ma miejsca na nudę.  

Lemon Ducky

Jeśli przytłaczają was codzienne wybory, to tutaj wszystko jest czarno-białe. I wiecie co jest najlepsze? Ten kalendarz nigdy się nie przeterminuje! Nie ma więc znaczenia, czy kupicie go teraz czy w połowie roku. No chyba, że zabraknie egzemplarzy w sklepie.  

Hrush

Co powiecie na taki dobór kolorów? Geometryczny kalendarz Hrush nie tylko ładnie wygląda, ale również ułatwia planowanie. Widzicie ile ma miejsca na wynotowanie najważniejszych wydarzeń? 

Koleo

Są tu jacyś miłośnicy transportu zbiorowego, a zwłaszcza kolei? Jeśli tak, to pokochacie ten kalendarz. Każdy miesiąc to jeden dworzec, który musicie odwiedzić.

No i na tym kończymy tegoroczne zestawienie. W nowy rok wejdziemy już niedługo - z nowym kalendarzem, plannerem i pomysłami. Bądźcie z nami ;)

Do następnego razu,
Kinga


You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl