Sierpień w pigułce, czyli najbardziej słoneczne artykuły biurowe

8/14/2018

W kwestii papieru jesteśmy ostatnio trochę do tyłu. Ale to nie znaczy, że już go nie kochamy. Kochamy! Tak bardzo jak dobry design i ładne wnętrza. I będziemy to udowadniać częściej, przygotowując dla was co miesiąc zestawienia biurowo-papierniczo-wnętrzarskie. Motyw przewodni będzie zgodny z pogodą za oknem, naszym humorem lub tym, co akurat zawróci nam w głowach. Tak więc inaugurujemy cykl sierpniowym słońcem, które póki co nie odpuszcza.  

1. Długopis Caran d'Ache, Noteka, 2. Planer z motywem zebry, Stradivarius, 3. Washi tape w żółte kwiaty, White Rabbit, 4. Zakładki w zwierzęce wzory, Stradivarius, 5. Słoneczne naboje do pióra, Kaweco, Papierniczeni, 6. Książka ze słoneczną okładką - Język rzeczy, Empik, 7. Spinacze o botanicznych kształtach, AliExpress, 8. Wazonik, H&M Home, 9. Notes w zebry, Magdalena Tekieli, 10, Piórnik w kwiaty, Stradivarius

Wygląda na to, że sierpień kojarzy mi się ze słońcem, soczystą żółtą barwą i odrobinę z safari. To safari to za sprawą pięknych notesów Magdaleny Tekieli w zebry, o których pisałam już w przerwie na Kawę. Uwielbiam też print z ustami. Oba pasowałyby do mojej kolekcji :) A słońce? No w tym roku nie odpuszcza. Momentami sprawiało nawet, że ciężko się żyło. Tylko proszę nie komentować, że za kilka miesięcy będę tęsknić za tą pogodą. Może tak, ale żyjemy w Polsce. Narzekanie pomaga w życiu, a aktualnie upał w mieście mnie zabija ;) 


Kolor słońca, poza kilkoma świetnymi dodatkami, jak piękny długopis 849 marki Caran d'Ache z kolekcji Paula Smitha, żółte naboje do pióra Kaweco i piórnik ze Stradivariusa, pozwolił na umieszczenie w zestawieniu bardzo ciekawej książki Deyana Sudjica Język rzeczy, o której pisałam TUTAJ. Koniecznie rzućcie okiem. Ta pozycja również jest niewielka, więc nie będzie problemu z wrzuceniem jej do torebki i zabraniem na plażę lub do parku. Będąc już przy temacie plaży, przejdźmy płynnie do wakacji, z którymi kojarzą mi się spinacze wygrzebane na AliExpress oraz żółta taśma i niewielki wazonik na polne kwiaty zebrane na łące podczas spaceru. To wszystko podlinkowałam pod kolażem. Zaglądajcie ;) 

Sierpniowo życzę odrobiny chłodu. Do następnego razu,
Kinga 

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl