Jak zaplanować wyjątkowy Dzień Matki i co kupić w prezencie zamiast czekoladek?

5/22/2018

Zbliża się święto naszych najukochańszych mam. W sumie pozostał niecały tydzień, więc żeby nie było, że nie przypominamy. Co więcej, mamy dla was kilka całkiem niezłych pomysłów. Nawet Ci najbardziej zabiegani i zapracowani mogą je wykorzystać, żeby znowu nie były to kupione na ostatnią chwilę czekoladki (które oczywiście też są bardzo dobrym pomysłem, ale... może nie kolejny rok z rzędu). 


Naszym najwspanialszym mamom już teraz składamy najserdeczniejsze życzenia. To nasze najwierniejsze czytelniczki i to one wspierały nas w każdej sytuacji i nie pozwalały się poddać. To ich całus leczył wszystkie rany, a przynoszona gorąca herbata z ciachem zawsze jakoś tak podnosiła na duchu w najgorsze dni. Doceniajmy nasze mamy nie tylko w dniu ich święta. Wspólnie spędzony czas jest bezcenny. Jednak, aby sprawić, by ich własny dzień w roku był wyjątkowy, mamy kilka pomysłów. My nie zdradzimy, co wybrałyśmy. Będzie niespodzianka.


Kwiaty i kartka - niebanalnie

Najpierw wypomniałyśmy czekoladki, a teraz "odkrywczo" piszemy o kwiatach. Może zestaw kwiaty + kartka z życzeniami brzmi banalnie, ale kiedy będą to ulubione kwiaty mamy oraz własnoręcznie napisane szczere życzenia - to zestaw stanie się wyjątkowy. (A: Moja mama zachowuje wszystkie kartki z życzeniami i wielokrotnie do nich wraca, a co do kwiatów, cóż każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty). A żeby było naprawdę niebanalnie, proponujemy zabrać mamy na warsztaty florystyczne, z tworzenia własnych kartek lub origami ;)!

1, 2, 3

Ulubione kwiaciarnie i pracownie florystyczne w naszej okolicy (inne fajne także TUTAJ): 

Wspólne wyjście na miasto

Ciacho w uroczej kawiarni, wystawa o modzie, albo targi kosmetyków naturalnych – to mogą być punkty cudownego dnia z mamą. Mamy kilka pomysłów na to, co możecie robić.


Nasze propozycje miejsc i wydarzeń idealnych na dzień mamy (po kliknięciu w wydarzenie lub miejsce, przeniesiecie się na jego stronę):

Zrób mamie prezent!

Z czego na pewno ucieszy się mama? Jesteśmy pewne, że z albumu na zdjęcia - najlepiej z waszymi wspólnymi fotografiami (najładniejsze albumy znajdziecie TUTAJ), z dizajnerskiego długopisu i notesu w kwiaty, pięknej biżuterii, książki i oczywiście z naturalnych kosmetyków! Na pewno nie pogardzi też zaproszeniem do spa ;) albo zorganizowanym domowym spa przy filiżance kawy i babskim filmie. 

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Po więcej pomysłów na prezenty zapraszamy do nawszych wcześniejszych wpisów TU i TU.


Najlepsze życzenia dla wszystkich Mam!

Angelika i Kinga

PS
A po czekoladki zajrzyjcie TUTAJ.

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl