Najpiękniejsze albumy na zdjęcia - oprawiamy wspomnienia

3/26/2018

Robimy mnóstwo zdjęć. Tysiące. Większość z nich pozostaje jednak na kartach pamięci, w telefonach i na dyskach komputerów. Do czasu aż coś się nie wysypie. Czas więc skatalogować wspomnienia. Najlepiej w pięknych albumach. Te najładniejsze znajdziecie poniżej. Zobaczcie.Nie oszukujmy się. Nie ma nic lepszego niż papierowe zdjęcia. Przy nich wszystkie galerie w telefonach i komputerach mogą się schować. Naprawdę. Jest w nich coś magicznego. Można przeglądać je godzinami. Ale nie na samych zdjęciach chcę się dzisiaj skupić. Najpiękniejsze wspomnienia wymagają specjalnej oprawy. Bo skoro zmobilizowaliśmy się do tego, aby nie tkwiły dłużej wyłącznie w komputerze, zrobiliśmy należytą selekcję, to nie ma opcji. Muszą być naprawdę ważne. A skoro tak, czas znaleźć album doskonały i to wam dzisiaj ułatwię. Wybrałam tylko te najładniejsze. Patrzcie. (Pst! Jeśli coś was zainteresuje, klikajcie w nagłówki będące nazwami firm).

KAIKO

Gładkie, w kwiaty i z okienkiem. Wszystkie piękne i wykończone w najdrobniejszych detalach.
PAPENDEKLE

Personalizowane, haftowane, prześliczne. Wyglądają jak małe dzieła sztuki. Każdy ozdobiony aksamitną wstążką.  
KAJET

Klasyczne i minimalistyczne. Welurowe i płócienne. Zadowolą każdego, kto chce oprawić swoje zdjęcia w prostą elegancję. PAPIER LAB 

Klasyczne, proste albumy, ozdobione spersonalizowaną grafiką, pomogą uporządkować wspomnienia na półce.RZECZOWNIK

Kolejne cukiereczki z Rzeczownika. Część z nich formą przypomina książki, a część zeszyty lub foldery. Wszystko w zależności od tego, czego potrzebujemy. W dodatku są absolutnie przepiękne!
STRADIVARIUS

Fajne rzeczy możecie znaleźć również w sieciówce. Polecam zaglądanie do Stradivariusa, gdzie co sezon pojawia się kolekcja artykułów papierniczych, wśród których zawsze są ładne albumy. 
 


PAPIEROWE SZTUKI

A oto moje ostatnie odkrycie - Papierowe Sztuki. Zrobicie u nich albumy na zamówienie oraz kupicie gotowe. Wszystkie piękne :) Zaglądajcie też na instagram - szczególnie na relacje, gdzie pojawiają się ciekawe informacje dotyczące nowości i terminów zamówień. Jeśli chcecie przyjrzeć się im bliżej, mamy o nich osobny post


Coś mi mówi, że niedługo będę wywoływać zdjęcia :) 

Do następnego razu,
Kinga


fot.: Toa Heftiba - Unsplash, Kaiko, Papendekle, Kajet, Pakamera, Rzeczownik, Stradivarius, Papierowe Sztuki

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl