Najpiękniejsze kartki świąteczne - jeszcze zdążycie je wysłać!

12/14/2017

W zeszłym roku wpis z przeglądem kartek świątecznych cieszył się dużym powodzeniem, co udowadnia mi, że nie tylko ja je wysyłam i nie tylko ja jeszcze na nie czekam. W związku z tym postanowiłam podpowiedzieć gdzie możecie kupić te najpiękniejsze. Jeśli się pospieszycie, jeszcze zdążycie je wysłać.


Spojrzałam z nostalgią na zeszłoroczne zestawienie najciekawszych kartek świątecznych i pomyślałam, że może są wśród Was osoby, które tak jak ja, w tym roku szukają ich na ostatnią chwilę. Tak, część pozycji z zeszłorocznej listy nadal jest dostępna, ale kiedy zobaczyłam cudeńka z Rzeczownika, postanowiłam zobaczyć co w trawie piszczy i pogrzebać nieco w internecie. Oto co znalazłam. 

Rzeczownik

Fot. za: rzeczownik
To właśnie jedna z piękności, które znalazłam w sklepie Rzeczownik. Warto zamówić tam jeszcze prezenty na święta, bo pakują tak ładnie, że nie trzeba już nic robić.

Lemon Ducky 

Fot. za Lemon Ducky
Czyż te zwierzaki w świątecznych swetrach i szalikach nie są godne zaszczytnego miejsca na komodzie? Nawet jeśli ich nie zdążycie wysłać, będą piękną świąteczną dekorację.

Gryfnie 

Fot. za Gryfnie
Oto kartka dla amatorów śląskiej gwary. Oprócz tej ze Świętą Rodziną, znajdziecie również wersję z ciastkiem-górnikiem oraz ze świątecznymi atrybutami tj. prezenty i potrawy, podpisanymi po śląsku.

Cudowianki

Fot. za: Cudowianki

Również w tym roku cudowiankowe kartki znajdziecie w Empikach w całej Polsce. Moją faworytką jest choinka :) A tak nawiasem mówiąc, Cudowianki organizują we Wrocławiu warsztaty z pakowania prezentów, więc jeśli jesteście zainteresowani takim sposobem na spędzenie wolnego czasu, to lećcie na ich fb.  

PIESKOT

Fot. za: PIESKOT
Bardzo ciekawe kartki, takie jak ta z rodzinką, znajdziecie na stronie PIESKOT. I w naszym zeszłorocznym zestawieniu. 

Papier i Tusz

Fot. za: Papier i Tusz
Cudowne kartki znalazłam też na profilu fb firmy, która na co dzień tworzy piękne zaproszenia ślubne - Papier i Tusz. Te na zdjęciu to tylko część tegorocznej kolekcji. A jeśli nie kartki, to może etykietki do prezentów? Wyglądają niczym małe akwarelowe dzieła sztuki.  


Papierove

Fot. za: Papierove
Przepiękne kartki (i etykietki) można znaleźć też na stronie Papierove (jak ja mogłam przegapić to za pierwszym razem?!). Moje ulubione to chyba te z reniferami, ale znajdziecie tu jeszcze kilka pięknych wzorów, utrzymanych w bożonarodzeniowej kolorystyce. Nic tylko brać! 

Co Wy na to? Chcielibyście znaleźć w skrzynce którąś z tych karteczek? 

Śmiało klikajcie również w zeszłoroczny wpis. Znajdziecie tam jeszcze kilka ciekawych propozycji :)

Do następnego razu,
Kinga


Zdjęcie w nagłówku: Joanna Kosinska - Unsplash

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl