Najpiękniejsze akcesoria nie tylko do szkoły, czyli pakujemy plecaki (i torby do fitnessu)

8/21/2017

Podczas gdy sklepy prześcigają się w promocjach na artykuły szkolne, my, jako zagorzałe fanki kompletowania wyprawki szkolnej, nie mogłyśmy się powstrzymać, żeby nie wybrać czegoś dla siebie. Nie do szkoły co prawda, ale dla przyjemności. Mamy więc piórniki w kolorach cukierków, dizajnerskie notatniki, które połyskują jak sztabki złota, kalendarze w botaniczne wzory, długopisy, pióra, gumki do mazania, stroje na fitness, a nawet maskę w płacie do stosowania po treningu, której w szkole co prawda nie używałyśmy, ale teraz będzie jak złoto. Wszystko najpiękniejsze, najmodniejsze i najfajniejsze, czyli takie, które same chciałybyśmy mieć. Szybko, szybko, przejdźmy dalej.  


Kiedy szłam rano do pracy, wyraźnie czułam zapach jesieni. Pamiętam dobrze, że przez dobrych kilka lat ten zapach zwiastował początek roku szkolnego. Pojawiało się lekkie napięcie. Było ono jednak niczym przy możliwości uzupełnienia papierniczych zapasów. Półki w sklepach wypełniały się kolorowymi zeszytami, kredkami, notesami i książkami. Tą część lubiłam najbardziej. Obie z Angelą ją lubiłyśmy. I choć nie chodzimy już do szkoły, a studia skończyłyśmy jakiś czas temu, nasza miłość do papieru jakoś nie minęła. Co więcej, wraz z nowymi odkryciami wciąż wzrasta. Z tego powodu każdego roku, przed wrześniem, nie możemy powstrzymać się od przeglądana stron z artykułami biurowym, przedmiotami porządkującymi miejsce pracy oraz innymi dizajnerskimi produktami, takimi jak pudełka na lunch czy nowe buty do fitnessu (przyzwyczajenia z WFu?).


Kolory lata

Zaczniemy od kolorów lata, czyli cukiereczków, słońca, sorbetów na patyku, ananasów, drinków z palemką i różowych flamingów. Jednym słowem esencji wakacji i tropikalnego urlopu. Z tymi przedmiotami lato będziemy mieć nawet deszczową jesienią i zimą.
1. Plecak, Zalando, 149 zł; 2. Notesy, Papierniczeni, 40 zł/szt.; 3. Klipsy, Bershka, 15,90 zł; 4. Kosmetyczka, H&M, 14,90 zł; 5. Piórnik, Bershka, 29,90 zł; 6. Gumki do mazania, Noteka, 3 zł/szt.; 7. Planner Kleks, Papierniczeni, 56 zł, 8. Notesy, Papierniczeni, 40 zł/szt..     

Czas na WF

Po cukiereczkach i drinkach z palemką podrzucamy kilka propozycji na stylowy fitness. Uroki sportu doceniamy zwłaszcza od czasu, kiedy skończyły nam się lekcje WF-u. Jeśli jeszcze go macie, to doceńcie to i nie uciekajcie pod byle pretekstem ;)

1. Legginsy: New Jungle, GYM HERO, 139 zł; w kropki i z efektem zorzy polarnej, MANGO, 129,90 zł; 2. Topy: Don'y quit, GYM HERO, 99zł; Under Armour, Zalando, od 96 zł; roślinny wzór, Cubus, 69,99 zł; 3. gumki do włosów Invisibobble, Minti shop, 4,89 zł/szt. 4. Maseczka After Working out Holik Holika, Minti shop, 11,90 zł; 5. Torba treningowa: Take me to the gym, MANGO, 129,90 zł; najbardziej wytrzymałe, 4F, OD 29,99 zł ; 6. Butelki: z pojemnikiem na owoce, home&you, 35 zł; filtrująca Dafi, Rossmann, 23,99 zł; z kulką do mieszania koktajli, DUKA, 29,99 zł.

GLOW!

Teraz część ociekająca złotem. To nagroda za to, że nie uciekacie z treningów ;) Prawda, że nie uciekacie? 

1. Notes, Papierniczeni, 100 zł; 2. Nożyczki, Noteka, 95 zł; 3. Złote przybory piśmiennicze, Noteka, od 195 zł; 4. Doniczka/pojemnik na długopisy, Sweet Living, 95 zł; 5. Notesy, Rzeczownik, 50 zł/szt.; 6. Klipsy, Noteka, 21 zł; 7. Kalendarz, Zara Home, 129 zł; 8. Plakat "Kompas", Złote Plakaty, od 29 zł; 9. Metalowa klatka/organizer na ścianę, Stradivarius, 39,90 zł.

Lekcja botaniki

Nie mogłyśmy sobie odpuścić botaniki. Nie tylko ze względu na to, że kolor greenery podporządkowuje sobie trendy. Również ze względu na to, że same uległyśmy urokowi roślin niemalże w każdej postaci. Jeżeli chcecie sobie co nieco przypomnieć, klikajcie w BOTANIKĘ NA ŚLUBACH i WE WNĘTRZACH

1. Grafika Agaty Wierzbickiej, Lumarte, od 160 zł; 2. Naszyjnik, Showroom, 360 zł; 3. Plakat "Las pod szkłem", Margo Hupert, 85 zł; 4. Terminarz "Koral", Rzeczownik, 139 zł; 5. Książka Botanicum, Tania Książka, 48,68 zł; 6. Kosmetyczka, Showroom, 36 zł; 7. Notatniki, Zara Home, 49,90 zł;  8. Plecak, Zalando, 189 zł; 9. Terminarz i ołówki, Rzeczownik, 149 zł i 49zł; 10. Długopis, Noteka, 200 zł.

My pewnie do naszych kolekcji zeszytów i notesów dołożymy kolejne. W tej kwestii nie mamy silnej woli i...wcale nam to nie przeszkadza. A Wam co przypadło do gustu? Czy wy też wyczekujecie tego momentu, kiedy w sklepach pojawiają się akcesoria szkolne?


Kinga i Angelika

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl