Pomysł na industrialny plener ślubny - Fabryka Porcelany w Katowicach

7/22/2017

Szukacie ciekawego miejsca na plener, które będzie godnym tłem dla Waszych zdjęć ślubnych, ale tak jak ja, nie chcecie jechać na koniec świata? Jakieś tam doświadczenie w tej kwestii mam i jeśli chodzi o klimaty industrialne, chętnie służę pomocą. Mam na przykład kilka kadrów z własnej sesji, które uchwyciła nieoceniona Marysia Mendakiewicz. Rzućcie więc okiem na Fabrykę Porcelany w Katowicach i o ile spełnia wysoko postawioną poprzeczkę nałożonych na plener wymagań, lećcie pozować na tle błękitnych ścian i cegły.


Mamy środek lata, czyli jak powszechnie wiadomo znajdujemy się w szczycie sezonu urlopowego, budowlanego i... ślubnego. W związku z tym, korzystając z własnych doświadczeń i własnej galerii, postanowiłam wyciągnąć pomocną dłoń i zainspirować tych z Was, którym najbliżej do tego trzeciego. Łapcie kilka fotek z mojej sesji, która powstała między innymi na terenie Fabryki Porcelany w Katowicach - Bogucicach, czyli miejscu idealnym dla tych, którzy swoje wesele/sesję zdjęciową zaplanowali w stylu industrialnym. Enjoy! 
Wszystkie zdjęcia, jak już wspominałam zostały zrobione przez Marysię Mendakiewicz. 

Zainspirowani? Mam nadzieję, że chociaż troszkę ;) Wiem dobrze, że kilka równie fajnych miejsc w klimacie industrialnym jest na wyciągnięcie ręki (przynajmniej, jeśli mieszkacie na Śląsku). A więcej industrialnych inspiracji znajdziecie TUTAJ.

Do następnego razu,
Kinga 
  You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl