Gdzie znaleźć oryginalne kartki ślubne?

6/19/2017

Kartki ślubne. Czy to możliwe, że poza głównym nurtem, naznaczonym wielkimi białymi literami na czarnym tle, jest ich tak mało? Wciąż nie mogę w to uwierzyć, ale mam kilka propozycji wzorów, które pozwolą wyróżnić się spośród miliona takich samych kart okolicznościowych, wziętych na szybko z półki tego samego sklepu.Nie poddałam się. Obiecałam (przede wszystkim sobie), że znajdę źródła kartek ślubnych spoza Empiku i mam! Póki co cztery, ale… nie mam zamiaru spocząć na laurach. Wciąż będę trzymać rękę na pulsie, bo choć dociera do mnie, że dla większości kartka jest tylko lepszym, czy gorszym opakowaniem na plik banknotów, do mnie to nie przemawia. Jako konkretny, papierniczy freak wzywam do zapełnienia tej luki tak samo, jak zapełnia się nisza zaproszeniowa. Bo w przypadku zaproszeń jest w czym wybierać. Przekonałam się! Może więc czas na jakieś poboczne kolekcje kartek ślubnych? Tak samo jak co roku pojawiają się kolekcje kartek świątecznych? Ja chętnie zapolowałabym na piękne kaligrafowane okazy i ciekawe grafiki, które później można na przykład oprawić w ramki. A Wy?

Selekcja Rzeczownika

Od zabawnych kotów po kwiatowe i romantyczne motywy. Rzeczownik jak zwykle wyselekcjonował najpiękniejsze wzory. ZOBACZCIE.

Fot. za: rzeczownik.com

Gryfnie – dla fanów ślonskij godki

Pierwsza była kartka z klatką. Przynajmniej tak mi się wydaje. To tak jak teraz u mnie – klamka zapadła, po ptokach ;) SĄ TUTAJ.

fot. za: gryfnie.com

Pieskot na straży dizajnu

Jeśli dobrze się rozejrzycie, znajdziecie wiele ciekawych grafik w jednym miejscu. Czekają kwiaty, portrety i minimalistyczne napisy. SPÓJRZCIE TUTAJ.

Fot. za: pies-kot.com

Drewniane z Pakamery

Nietypowe, drewniane kartki, na pewno będą się wyróżniać pośród wielu papierowych. Znajdziecie je TUTAJ.

Fot. za: pakamera.pl

Znaleźliście coś dla siebie? A może sami natrafiliście na coś godnego uwagi? Piszcie koniecznie ;) Btw będę tu częściej. W końcu ile można usprawiedliwiać się ślubem? ;) Do następnego razu ;) 

Kinga 

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl