Share Week 2017

3/26/2017

Kolejna, już szósta edycja blogerskiego plebiscytu stworzonego przez Andrzeja Tucholskiego. Twórcy internetowi polecają innych twórców. Kryterium jest wpływ danej osoby na twoje blogowanie, a nawet życie. My pierwszy raz uczestniczymy w Share Weeku, to w końcu inne blogi zainspirowały nas do stworzenia PLANyourSpace. Zobaczcie kogo polecamy!

Jest taki wiosenny tydzień każdego roku, kiedy odkrywane są internetowe perełki. Blogerzy, youtuberzy i podcasterzy polecają swoich kolegów "po fachu". To świetna akcja pod wieloma względami, a co najlepsze, każdy wygrywa. Praca twórców internetowych jest doceniona, a czytelnicy, słuchacze, subskrybenci poznają wartościowe miejsca w sieci. Zaczynamy Share Week 2017!

Zgodnie z kryterium jakości i ważności w naszym życiu prezentujemy trzy blogi. Trzy zupełnie różne blogi, tworzone przez absolutnie niesamowite, motywujące i przede wszystkim pozytywne osoby. Co do tego, że STYLE DIGGER to bardzo wartościowy blog, nikt nie ma wątpliwości. Asia pisze z pasją, czytając jej teksty, czujemy się, jak na kawie z przyjaciółką. Znając już bloga, z prawdziwą przyjemnością sięgnęłyśmy po jej książki. Zaraziła nas tematyką slow life i slow fashion. Wszystkie przekazywane przez nią informacje są rzetelne i sprawdzone, a co najważniejsze wierzy w to, co publikuje. I to jest klucz do sukcesu — robić coś z sercem. 
A: Mnie ten blog nauczył...odwagi.  Wszystko mówi ten jeden cytat: "Większość ludzi próbuje się dopasować do schematu, nie wychylać bez potrzeby, grać według zasad prawdziwego życia (tak jakby jakieś inne było mniej prawdziwe). Starają się zaliczać na wyścigi kolejne etapy potrzebne do zdobycia uznania." Mam odwagę żyć bez obawy czy sprostam oczekiwaniom otoczenia, w swoim tempie, robiąc to, co kocham, tak po prostu szczęśliwie.
K: To zdecydowanie blog, na który zaglądam najczęściej. Przez to miejsce moim mottem stała się jakość, a nie ilość i to przez Joasię właśnie tyle czasu spędzam czytając informacje na metkach ubrań, żeby za chwilę się nie rozczarować. 


A: Codziennie Fit to blog o zdrowym trybie życia, sporcie i byciu fit dla zwykłych śmiertelników. Bez spiny i zadęcia — na luzie! Nie wiem jak to działa, ale Marta w każdym poście przesyła tyle energii, że automatycznie ruszasz...chociaż upiec to fit ciacho. Kolejny człowiek z pasją, którą zaraża innych. Ten blog to skarbnica wiedzy. Mnóstwo zdrowych nawyków wprowadziłam do swojego codziennego życia, zarówno świadomie, jak i tak nie do końca. Marta udowadnia, że nie trzeba zarabiać kokosów i mieszkać na siłowni, żeby być w formie. I najważniejsze: "Nikt nie śmieje się przy burpees."

A: Uwielbiam styl Polki. Biel, skandynawskie wzornictwo i pastelowe, urocze dodatki. Wszystko to okraszone poczuciem humoru i sporą dawką szczerości. Niejednokrotnie jej posty wywoływały u mnie uśmiech (a nawet śmiech!), a zdjęcia tej szalonej rodzinki to czysta, pozytywna energia. Jednak najbardziej cenię Polkę za jej konsekwencję. Jestem estetką, ale mrs. Polka Dot to estetka z krwi i kości, która uczy swoje dzieci tej wrażliwości na piękno. Dba o każdy najdrobniejszy szczegół, a jej córki nie mają tych kiczowatych księżniczkowo-bajkowych motywów na każdej możliwej rzeczy. Uczę się od niej tej konsekwencji z każdym postem (oraz dystansu, pozytywnego nastawienia i wielu innych rzeczy).
K: O ile dobrze pamiętam, na ten blog trafiłam przez Instagram. Najpierw moją uwagę przyciągnęły piękne zdjęcia wnętrz, a następnie treści na blogu pisane z humorem i dystansem. Zdecydowanie polecam zajrzeć.  

Trzy wartościowe blogi tworzone przez osoby, które zdecydowanie kochają to, co robią. Każdy post to dawka inspiracji, wiedzy i zapewnienie, że ciężka praca i determinacja to tajemnica sukcesu i radości z życia. Koniecznie odwiedzcie te miejsca w sieci, gwarantujemy, że przepadniecie na długie godziny. A w jakich blogach wy się zaczytujecie?
Angelika i Kinga

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl