One Little Word 2017 | ZMIANY

1/11/2017

Od kilku dni mamy własne słowo. Jedno małe słówko, które będzie naszym drogowskazem na najbliższe 12 miesięcy, które mieści w sobie nasze tegoroczne plany i kierunkuje myślenie o blogu. Na Plan your Space przyszedł czas na zmiany! Domyślacie się o co chodzi?  


Idea One Little Word powstała w 2006 roku za sprawą Ali Edwards. Pomysł spodobał się tak bardzo, że teraz do akcji dołączają ludzie z całego świata. My pierwszy raz spotkałyśmy się z tą inicjatywą na blogu Kasi z worqshop i postanowiłyśmy wybrać słowo dla PLAN your Space. A o co właściwie chodzi? O One Little Word, czyli jedno małe słowo, które ma być przewodnikiem, drogowskazem na kolejne 12 miesięcy. Nie może to być jednak przypadkowe słowo, dlatego też pogłówkowałyśmy trochę, zrobiłyśmy burzę mózgów, przeanalizowałyśmy czego chcemy od 2017 roku i nasze słowo pojawiło się samo. Tym samym nasze blogowe poczynania upłyną w 2017 roku pod znakiem ZMIAN

Nie będziemy zdradzać od razu wszystkiego, ale mamy nadzieję, że nie raz uda się nam pozytywnie Was zaskoczyć. Będziemy próbować nowych rzeczy, eksperymentować i zmieniać się na lepsze i mamy nadzieję, że nasze małe słowo nam w tym pomoże. Żeby lepiej zwizualizować swoje cele, połączyłyśmy nasze słowo z metodą vision board, o której kilka słów znajdziecie TUTAJ. W ten sposób powstał kolaż, który widzicie powyżej. Mamy nadzieję, ze za rok będziemy mogły pochwalić się osiągnieciami i kolejnym wybranym słowem.

Jeśli macie własne słowo na ten rok, koniecznie się pochwalcie. 
Angelika i Kinga

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl