Subiektywny ranking reklam świątecznych 2016

12/22/2016

Ostatnia prosta, za kilka dni święta! Wszystko już przygotowane, a nawet jeśli nie to pamiętajcie, że nie musi być perfekcyjnie, żeby było cudownie (w sumie w praktyce jest wręcz przeciwnie). W tym zabieganiu często gubimy klimat świąt, ale mam na to sposób! Czas na chwilę przerwy i przegląd najpiękniejszych, tegorocznych reklam świątecznych!


Nie wiem jak wy, ale ja wprost uwielbiam świąteczne reklamy. To nie są takie zwykłe prezentacje produktów, to już filmy krótkometrażowe z całą fabułą i przesłaniem na końcu. W tym roku szczególnie zapadły mi w pamięć cztery, Kinga podrzuciła piątą, oczywiście hiszpańską. Obejrzenie wszystkich zajmie Wam jakieś 15 minut. To co? Zaczynamy! Pierwsza to bardzo aktualna reklama Huawei, która zwraca uwagę na to, by być tu i teraz, z rodziną, a nie przed ekranem smartfona. Druga to Marks&Spencer gdzie główną rolę gra pani Mikołajowa! Szczerze mówiąc ta reklama mogłaby być zwiastunem filmu, który chętnie bym obejrzała. Poza tym zwróćcie uwagę na detale, szczególnie na tytuł książki, którą czyta żona Mikołaja :p Trójka to słynna już propozycja lotniska Heathrow, w której występuje para lekko zagubionych misi pragnących wrócić do domu na święta. Hasło reklamy to "Powrót do domu - najlepszy prezent z możliwych". Numer cztery to produkcja H&M. Styl Wesa Andersona, postać Adriena Brody'ego i w tle "Little Drummer Boy” - to musiało się udać! Na koniec reklama Lotería de Navidad 2016, która pokazuje, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić, aby uszczęśliwić naszych najbliższych. Przyznaje, wzruszyłam się oglądając ją pierwszy raz.


Moim hitem jest chyba Marks&Spencer, a Wam która reklama spodobała się najbardziej? A może macie zupełnie inne propozycje? Koniecznie podzielcie się waszymi typami i opiniami w komentarzach! Z przyjemnością poznam inne świąteczne reklamy :)

Angelika_____
To straszne niedopatrzenie, że nie zamieściłam w zestawieniu zdecydowanie najlepszej tegorocznej reklamy świątecznej. Dziękuję, że zwróciliście mi na to uwagę. Mowa oczywiście o propozycji Allegro! Widziałam ją kilkanaście razy i za każdym razem tak samo chwyta za serce. Poza tym tematyka jest niezwykle aktualna i pokazuje, że dla bliskich jesteśmy w stanie "przenosić góry" ;) Z tej reklamy płynie niesamowicie pozytywna energia!You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl