Miedź we wnętrzach

8/08/2016

Tak, znowu miedź! Tym razem szukamy sposobów, aby wprowadzić ją do wnętrza. W tym celu otwieramy głowy i zaglądamy do ofert sklepów wnętrzarskich, a także podglądamy jak kolor miedziany wygląda w mieszkaniach. 


Odkąd zobaczyłam zestaw garnków w kolorze miedzianym na zakupach w TK Maxx całkowicie przepadłam. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Później natrafiłam na świetne dekoracje na przyjęcia weselne i… tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że to nie jest przelotny romans. Ten kolor, wraz z kolorem różowego złota jest moją ulubioną barwą dodatków (mam nawet pędzle do makijażu ze skuwkami w tym kolorze) i coś mi się przypomina, że już przy okazji wpisu o Kitchen Aid, wskazywałam wersję miedzianą jako jedną z moich ulubionych. Cóż… tak pozostało i dalej marzy mi się ten robot W TYM SAMYM kolorze, ale przy obecnych rozmiarach mojej kuchni raczej się na niego nie zdecyduję. Póki co celebruję fakt, że w mojej nowej kuchni mam piekarnik, bo bardzo brakowało mi go przez ostatni rok i szukam idealnej lampy do pokoju. Być może właśnie w kolorze miedzi. 

Fot. za: williams-sonoma.com
Powinnam teraz coś skrytykować, bo stało się odrobinę zbyt cukierkowo, ale nie… Dam szansę Angeli. Może ona uzna, że moje zachwyty są mocno przesadzone i nieco ożywi ten wpis ;) 

Fot. za: insideout.com.au

Niestety nie ;) Mnie również zachwyca ten kolor. Zaczęło się chyba od lamp Toma Dixona. To było dla mnie coś nowego, mniej oczywistego niż srebro i złoto. Później natknęłam się na świeczniki w tym kolorze w ofercie H&M Home. Wydaje mi się, że miedziane dodatki świetnie wyglądaja w prawie każdym wnętrzu. Industrialne nabierze przytulnego charakteru, a skandynawskie - szczypty luksusu.  

Fot. za: housebeautiful.co.uk


Razem z Kingą zebrałyśmy kilka miedzianych przedmiotów, które szczególnie przypadły nam do gustu. Moje serce skradła druciana lampa (10). Chciałam podobną przywieźć z Finlandii, ale niestety nijak nie chciała się zmieścić w bagażu. A na koniec mam dla Was dowód na to, że ten kolor potrafi odmienić najzwyklejsza rzecz >>> CUDO. Może jakieś DIY, aby odmienić te wszystkie nielubiane, ukrywane przedmioty?
 
1. Miviena, 2. , 3. Miviena 4. NAP(Tom Dixon) 5 – 9. H&M, 10. Miviena, 11- 12. H&M, 13. Duka, 14. H&M, 15. Westwing Home & Living, 16. H&M
Co Wy sądzicie o tym kolorze? Chciałybyście takie dodatki w Waszych mieszkaniach? 

Kinga i Angelika

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl