Przerwa na kawę | czerwiec

7/03/2016

Kolejny miesiąc za nami. Lato w pełni, pogoda wręcz idealna. Niestety do urlopu jeszcze daleko, ale każdą wolną chwile staramy się wykorzystywać do cna. W czerwcowej edycji mamy dla Was kilka wkacyjnych wydarzeń, bajkowy hotel, wyciskacz łez oraz zdradzamy tajemnice jak być fit i świetnie się przy tym bawić. Zapraszamy na kawę!

Do obejrzenia


Udało mi się pójść do kina na "Zanim się pojawiłeś". I miałam problem z oceną tego filmu. Oczekiwałam chyba jakiegoś cukierkowego romansidła z nierealnym happy endem, a tymczasem było zupełnie inaczej. Przepłakałam pół filmu i ostatecznie oceniam go dość wysoko. Zabawny, wzruszający, zaskakujący i poruszający dość trudny temat. Nic więcej nie mogę napisać, musicie go po prostu obejrzeć. Poza tym w filmie jest wprost nieziemski soundtrack, koniecznie posłuchajcie. A.

Do wypróbowania

Połączenie zabawy i fitnessu. Jumping fitness, gym jump, jumping frog czy po prostu fitness na trampolinach. Uczestniczę w zajęciach już od kilku tygodni i zawsze wychodzę z nich szczęśliwa i pełna energii. Oczywiście to nie tak, że te ćwiczenia to tylko takie sobie skakanie. Szczerze mówiąc w trakcie tej godziny wręcz umieram, ale odpowiednia muzyka i krótkie, proste układy jakoś same nakręcają. Jeśli tak jak ja nie do końca ogarniacie układy na stepie, a zwykły fitness was nudzi to koniecznie wybierzcie się na trampoliny! A.

Wydarzenia

  • 1-10 lipca Gdynia Design Days 
Festiwal dizajnu w Gdyni to, poza szansą na uczestnictwo w warsztatach, wystawach i wykładach, okazja do wakacyjnego wypadu nad morze ;) Więcej informacji TUTAJ
  • 9 lipca – 27 sierpnia Męskie Granie
W tym roku obskoczymy dwie imprezy Męskiego Grania. Kinga będzie w Katowicach, a Angelika we Wrocławiu. Jak zwykle świetna Orkiestra Męskiego Grania i mnóstwo genialnych polskich muzyków. Już nie możemy się doczekać! Kto jeszcze będzie? 
  • Kina plenerowe i Festiwale Kolorów
Lato w pełni więc korzystajcie z wszechobecnych kin plenerowych i festiwali. Pierwsze to nie tylko świetna atmosfera, ale i możliwość nadrobienia zaległości w jednym. Festiwale Kolorów to natomiast okazja, aby poczuć się jak dziecko, bezkarnie obsypać kolorowymi proszkami holi i potańczyć w rytm wakacyjnych hitów. Więcej informacji o oficjalnych Festiwalach TUTAJ! Ja wczoraj miałam okazje uczestniczyć w łódzkiej edycji. To była prawdziwa frajda!

Miejsca


"Alicja po drugiej strony lustra" w kinach, więc jeśli wkręciliście się w ten zwariowany świat na pewno będziecie pod wrażeniem pewnego hotelu, który znajduje się w… Polsce! Wystrój Quadrille inspirowany jest światem Alicji, restauracja nazywa się Biały Królik, a klub wziął swoją nazwę od daty Dnia Kapelusznika i jest hołdem dla Szalonego Kapelusznika. 

Linki

  • Bujnie - Stojaki na kwiaty, które pomogą wprowadzić do mieszkania jeden z najgorętszych trendów w wystroju  wnętrz – rośliny w wersji maksi. Po tym jak zakochałam się w weselach botanicznych, takie cuda wprowadziłabym do siebie. K.
  • Bardzo grzeszne ciatso od Ani z bloga Aniamaluje. Jeszcze nie wypróbowałam tego przepisu, ale wiem, że dla mnie jako fanki wszystkich słodyczy Kinder to będzie deser idealny! 
  • Jeśli tak jak my macie czasem problem z odpowiednim dopasowaniem fontów, tutaj mała pomoc - Type Genius

Czerwcowe posty

Angelika i Kinga

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl