Miedź – ślubny kolor roku

7/22/2016

Już nie żółte ani białe złoto, srebro, ani nawet do niedawna bardzo modne różowe złoto. To miedź jest teraz na pierwszym planie. I nie myślę tu wyłącznie o ślubach, bo miedź znalazła swoje miejsce również we wnętrzach. Ma w sobie coś, co przyciąga spojrzenia i wzbudza zachwyt. Mój na pewno.

Fot. Marije van der Leeuw, za: vintagebridemag.com.au
Chociaż powstały już miliony artykułów na temat kolorów roku, jakimi są quartz rose i serenity, wybrane przez firmę Pantone, ja stawiam sprawę nieco inaczej. Oddaję ten rok żywej zieleni na weselach botanicznych oraz miedzi, która bardzo lubi się z tą zielenią i… z moimi ulubionymi industrialnymi klimatami. Jeśli jeszcze nie jesteście sobie w stanie tego wyobrazić, zaraz uderzę masą świetnych inspiracji. Najpierw jednak krótki wstęp.

Jak już zaznaczyłam wcześniej, miedź doskonale łączy się z motywem roślinnym i wpasowuje w industrialne wnętrza. To jednak nie koniec. Zarówno sam materiał jak i kolor miedziany idealnie sprawdzają się na weselach rustykalnych (najlepiej organizowanych w stodołach barn weddings), pięknie zdobią wazony i inne dodatki, a także świetnie wyglądają na sztućcach. Osobiście lubię miedź w zestawieniu z geometrycznymi formami, które nadają lekkości i nowoczesności. Zobaczycie poniżej, że do dekoracji może służyć nawet miedziany drut, z którego zrobimy ozdobne napisy lub miedziany barwnik cukierniczy, który da cudowne wykończenie białym słodkościom. Nie ma co się już bardziej rozpisywać, bo wszystko co mnie zachwyca w miedzi zobaczycie na zdjęciach;) Życzę miłego oglądania ;)    
Fot. Jessica Cooper Photography, za: stylemepretty.com
Fot. Jessica Cooper Photography, za: stylemepretty.com
Fot. Singler Photography, za: ruffledblog.com
Fot. Megan Welker, za: beijosevents.com
Fot. za: ruffledblog.com
Fot. Jen Emerling, za: inspiredbythis.com
Fot. Sarah Street Photography, za: 100layercake.com
Fot: Lara Hotz, za: ruffledblog.com
Fot. The Hons, za: theeverylastdetail.com
Fot. Studio Impressions Photography, za: stylemepretty.com
Fot. za: Weld Haus
Fot. Steve Cowell, za: weddingpartyapp.com
Fot. Justin Lee Images, za: 100layercake.com

Jestem ciekawa co sądzicie o miedzi na przyjęciach weselnych, bo ja jestem zdecydowanie na „tak” ;)

Kinga


You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl