Motyw roweru we wnętrzach

5/19/2016

Korzystanie z roweru do jazdy jest przyjemne, ale nudne. Przynajmniej z wnętrzarskiego punktu widzenia. Można go przecież wykorzystać na wiele innych sposobów, tak, aby dodawał wnętrzu uroku i wzbudzał zainteresowanie gości. Nawet, jeśli występuje tylko w formie grafiki na ścianie. Chcecie zobaczyć przykłady? Mam kilka całkiem dobrych!


Nie wiem kiedy do tego doszło, ale stałam się wielką fanką rowerów. Nie znam się oczywiście na konstrukcji, poza tym, że potrafię określić gdzie kończą się koła i zaczyna rama (tak w skrócie ;)), ale wiem za to, że całkiem nieźle prezentuje się we wnętrzach i jest szalenie modny. Poszperałam więc w internecie i znalazłam całkiem niezłe przykłady, które sama miałabym ochotę wprowadzić do swojego mieszkania, albo przynajmniej kiedyś zobaczyć z bliska. Przejdę zatem do tego, co w tym tekście najważniejsze – do obrazków ;) 
  

Ilustracje, grafiki, obrazy, zdjęcia… Kto by pomyślał, że tylu artystów może zainspirować rower. A jednak! I bardzo dobrze, bo świetnie wygląda zarówno w książce jak i na ścianie. Jeszcze lepiej, jeśli zostanie przecięty na pół lub jest narysowany ręką Garance Doré.  
 

W Budapeszcie fani rowerów mogą zatrzymać się w rowerowym raju. Ten raj to tak naprawdę hotel - ibis Styles Budapest Center. Przyznajcie, ze projektanci byli kreatywni ;) 


Ktoś, kto wykorzystał rower, aby zrobić umywalkę, również musiał mieć rozwiniętą wyobraźnię. Dzięki temu możemy podziwiać całkiem dobry efekt w stylu retro. 


Prawdziwy rower też pięknie ozdobi wnętrze, jeśli tylko dobrze umyjemy go po przejażdżce ;)

To już prawie koniec przejażdżki po rowerowych wnętrzach, czas leci i…

... trzeba coś zjeść ;) Jeśli wybieracie pizzę, rower może okazać się bardzo pomocny.

Mam nadzieję, że udało mi się Was zainspirować. A że pogoda ma się poprawiać, szykujcie rowery do drogi i ruszajcie szukać inspiracji w terenie.
Kinga

 


 

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl