Wesołych Świąt! + serwetkowe DIY

12/24/2014


Za chwilkę będziemy wypatrywać na niebie pierwszej gwiazdki. Tradycyjnie czekałyśmy też na śnieg, ale kolejny raz pogoda sprawiła nam psikusa i nic z tego. Pozostaje nam tylko poratować się śniegiem w sprayu, białym konfetti, piórkami lub bujną wyobraźnią. Mimo to nie możemy się doczekać kiedy przywitamy bliskich, usiądziemy przy stole i zjemy wyczekiwane przez rok pyszności i mimo, że nie jesteśmy już małymi dzieciakami niecierpliwimy się na myśl o odpakowywaniu prezentów, a jeszcze bardziej na chwilę kiedy będziemy mogły zobaczyć miny osób rozpakowujących prezenty od nas!


Zanim wrócimy do dalszych przygotowań, chcemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech wszystko co zaplanujecie uda się zrealizować, karp będzie bez ości, a jedzenie nie odłoży się w boczkach. Dużo miłości, sukcesów, po prostu spełnienia marzeń.
A sobie życzymy, aby nasz blog się rozwijał i zaglądało Was tutaj jak najwięcej.A na koniec szybkie DIY na świąteczny stół. Zamiast stożków czy harmonijek z serwetek może...choinka? Mamy nadzieję, że komuś przyda się ten tutorial. 


Miłego świętowania!
Angelika i Kinga  

You Might Also Like

0 komentarze

zBLOGowani.pl